facebook auto-doplnky.com

Skleněný vosk na auto Sonax Premium Class

 • Skleněný vosk Sonax Premium Class
  Skleněný vosk Sonax Premium Class

Extrémní nanotechnologická ochrana laku pro nové vozy - Sonax Premium Class 226941

 • Dostupnost: 1 - 5 dnů
 • Cena vč. DPH:

  1 850 Kč

Kód zboží: 226941 Záruka: 2 roky EAN: 4064700226944
Výrobce: Sonax
Popis zboží

Skleněný vosk na auto Sonax Premium Class

Skleněný vosk na auto Premium od firmy Sonax.

Dlouhodobá extrémní ochrana laku na nanotechnologické bázi pro nové vozy. Lak potáhne "skleněnou" hybridní vrstvou ze silikátových Nano částic. Fluorkarbonové složky zajistí dokonalý odperlovací efekt. Transparentní vrstva - proto skleněný vosk - prohlubuje zářivost barvy a trvalý lesk. Přilnutí nečistot, hmyzu a soli je po použití tohoto výrobku minimální. Lak je ochráněn, údržba je snadnější. Skleněný lak chrání až po dobu 9 měsíců.

Návod na použití:
 
 • omyjte a důkladně vyčistěte v dobře osvětlené místnosti karosérii vozu.
 • použijte odstraňovač skvrn pro odstranění vosku, asfaltu, hmyzu. Nezapomeňte, vše, co zapomenete z laku odstranit, zůstane pod skleněným voskem po dobu 9-12 měsíců důkladně "zapečetěno".
 • důkladně omytý lak připravte pomocí Sonax Paintwork Cleaner - jde o leštěnku, která odstraní poslední zbytky nečistot a jemné škrábance v laku.
 • vyleštěte pomocí přiložené utěrky z mikrovlákna. Zkontrolujte výsledek - opravte chyby.


Karosérii si v duchu rozdělte na menší plochy cca 0,5m čtverečního - např. 1/2 polovina dveří. Po částech naneste pečlivě skleněný vosk, vyhněte se aplikaci vosku na gumové a plastové díly. Sklo příp. plasty světel lak neovlivňuje. Nanesenou vrstvu nechte 15-30 vteřin odvětrat.Bílou utěrkou z mikrovlákna téměř bez tlaku rozleštěte / odstraňte přebytek nano laku. Zkontrolujte výsledek, vynechaná místa opravte do 60 minut od nanesení. Po ukončení nanášení laku zajistěte, aby lak zůstal suchý a bez dalšího doteku po dobu minimálně 60 minut.

 

a

Přihlášení
Široká nabídka produktů
na prodejně v Ostravě
Možnost osobního odběru
Zboží skladem zasíláme
na Slovensko do 48 hodin
Doručení zboží po ČR
do 24 hodin
Školený personál
s několika letou praxí
13 let tradice
na českém trhu
Garance vrácení zboží
do 14 dnů bez udání důvodu
Poštovné nad 2999,-
ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace