Hledat
Už jen 2 999 Kč do dopravy zdarma

Doprava a platba

dopravaZpůsob doručení

Zásilkovna v rámci ČR | SK 59 Kč | 79 Kč

PPL | GLS | Česká Pošta v rámci ČR 99 Kč

GLS v rámci Slovenska 179 Kč

DHL 199 Kč

Slovenská pošta 299 Kč

Osobní odběr | Prodejna Ostrava ZDARMA

platbaZpůsob platby

Bankovním převodemZDARMA

Platební kartouZDARMA

Okamžitým převodemZDARMA

Osobní odběr | Prodejna Ostrava ZDARMA

Dobírkou v ČR 29 Kč

Dobírkou na Slovensko49 Kč

reklamaceDoprava zdarma

Česká republika nad 2 999 Kč

Slovenská republika nad 4 999 Kč | 195 €

POZOR ! NEPLATÍ PRO ZASLÁNÍ AUTOBATERIE a PLASTOVÉ VANY | ORIGINAL ŠKODA (pouze prostřednictvím PPL SPRINT za příplatek)

PPL Kurýr

U společnosti PPL je cena za dopravu 99 Kč, v případě dobírky + 29 Kč. U řidiče PPL je možné platit kartou. Oblast doručení je po celé ČR. Doba doručení je obvykle 24 hodin od předání zásilky dopravci. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Dny doručení jsou pondělí až pátek (v některých větších městech probíhají i sobotní rozvozy). Zasilky můžete sledovat na adrese www.ppl.cz nebo volat na zákaznickou linku PPL 225 331 500.

PPL ParcelShop

U PPL ParcelShopu je cena za dopravu 89 Kč, v případě dobírky + 29 Kč. Jedná se nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. UPOZORNĚNÍ: NELZE PLATIT PLATEBNÍ KARTOU

GLS kurýr

U společnosti GLS je cena za dopravu 99 Kč, v případě dobírky + 29 Kč. U řidiče GLS je možné platit kartou. Oblast doručení je po celé ČR. Doba doručení je obvykle 24 hodin od předání zásilky dopravci. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Dny doručení jsou pondělí až pátek. Zasilky můžete sledovat na adrese https://gls-group.eu/ nebo volat na zákaznickou linku GLS +420 567 771 111.

GLS ParcelShop

U GLS ParcelShopu je cena za dopravu 89 Kč, v případě dobírky + 29 Kč. Jedná se nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. GLS ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů

Česká pošta Balík Do ruky

U společnosti Česká pošta je cena za dopravu 99 Kč (v případě dobírky + 29 Kč. Zvolit si můžete balík do ruky nebo balík na poštu. V případě balíku do ruky Vám bude balíček dodán na uvedenou adresu. V případě volby balíku na poštu bude balíček dodán na Vámi vybranou pobočku, kde si balík můžete vyzvednout. Doba doručení je obvykle 24 hodin od předání zásilky dopravci. Sledovat zásilku můžete ZDE. 

Česká pošta Balík Na poštu

 

 

U společnosti Zásilkovna je možno využít přes 4000 výdejních míst, jedná se o nejrozšířenější síť výdejních míst. Cena za přepravu je stanovena na 59 Kč, v případě dobírky + 29 Kč. Cena je o proti jiným přepravcům zvýhodněna, Zásilkovna má ovšem omezení v rozměrech balíku na maximální součet rozměrů všech stran na 120 cm, maximální délka jedné strany je 70 cm a váha 5 kg. Z toho důvodu není možné využít tuto přepravu např. na ofuky, nerezové lišty, vany, koberce, stěrače a další.

 

Osobní převzetí

Naše společnost nabízí možnost osobního odběru na naši kamenné prodejně v Ostravě - Vítkovicích.

OBECNÉ INFORMACE 

Zásilka Vám bude doručena do 48 hodin od data expedice o které budete vyrozuměni e-mailem. Pokud Vás řidič přepravní služby nezastihne doma, bude Vás kontaktovat telefonicky, proto nezapomeňte v objednávce uvést své telefonní číslo.

Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno bez zbytečného odkladu telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu +420 724 844 471 a sepsat s dopravcem zápis o škodě a tento do 24 hodin zaslat e-mailem (info@auto-doplnky.com) prodávajícímu.

Skrytou vadu zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě.

Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů doporučujeme kupujícímu s poškozenou zásilkou nemanipulovat a zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Pro kupujícího, který není spotřebitelem, platí povinnost překontrolovat stav zásilky dle výše uvedeného postupu, nejpozději do tří dnů od převzetí zboží. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem.

Hrazení poštovného při výměně zboží a vrácení zboží

Při výměně zboží z důvodů ležících na straně zákazníka, např. špatně zvolený typ vozu hradí poštovné zákazník. Do odesílané zásilky s vyměněným zbožím bude přiložena faktura na částku rovnající se výši poštovného (cena doběrečného). Zásilka bude zákazníkovi zaslána na dobírku.

Hrazení poštovného při reklamaci a oprávněné výměně zboží

Při reklamaci a oprávněné výměně zboží (výměna kus za kus / např. při poškození zboží / do 14 dní od doručení zásilky) platí náklady na odeslání zásilky zpět k prodejci prodejce a to pouze do výše částky, kterou za odeslání zásilky zaplatil prodejce.

Nejnovější články z blogu

Ochranné lišty na horní hranu zadního nárazníku

POD JAKÝMI NÁZVY LIŠTY HLEDAT, jak se jim správně říká? Lišty na ochranu horní hrany zadního nárazníku můžeme na internetu najít pod různými výrazy a názvy. Každý výrobce a prodejce je nazývá jinak, proto vyjmenujeme ty nejčastější.  lišta na ochranu horní hrany nárazníku ochranná...

číst více

S majákem na cestách, jak být dostatečně vidět

VÝSTRAŽNÝ MAJÁK Je světelné zařízení upozorňující světelnými signály na pracovní silniční stroje, nadměrné náklady, doprovodná vozidla (oranžové) a vozidla záchranných a bezpečnostních složek (modré). Spojením více majáků vznikají majákové rampy. Tyto majáky dělíme podle technického řešení na...

číst více