Už jen 2 999 Kč do dopravy zdarma

Doprava a platba

dopravaZpůsob doručení

PPL Česko 100 Kč

PPL Slovensko 200 Kč

Česká pošta 100 Kč

Uloženka 65 Kč

platbaZpůsob platby

Bankovním převodem ZDARMA

Dobírkou 25 Kč

Dobírkou na Slovensko50 Kč

Uloženka dobírkou15 Kč

reklamaceDoprava zdarma

Doprava zdarma při objednávce nad 2 999 Kč

Zákazníci ze Slovenska mají při nákupu nad 195 EUR dopravu zdarma

PPL kurýr

U společnosti PPL je cena za dopravu 100 Kč, v případě dobírky + 25 Kč. U řidiče PPL je možné platit kartou. Oblast doručení je po celé ČR. Doba doručení je obvykle 24 hodin od předání zásilky dopravci. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Dny doručení jsou pondělí až pátek. Zasilky můžete sledovat na adrese www.ppl.cz nebo volat na zákaznickou linku PPL 225 331 500.

Česká pošta

U společnosti Česká pošta je cena za dopravu 100 Kč, v případě dobírky + 25 Kč. Zvolit si můžete balík do ruky nebo balík na poštu. V případě balíku do ruky Vám bude balíček dodán na uvedenou adresu. V případě volby balíku na poštu bude balíček dodán na Vámi vybranou pobočku, kde si balík můžete vyzvednout. Doba doručení je obvykle 24 hodin od předání zásilky dopravci. Sledovat zásilku můžete ZDE. 

Uloženka

U společnosti ULOŽENKA (HeurekaPoint) je cena za dopravu 65 Kč, v případě dobírky + 15 Kč. Na pobočkách Uloženky lze platit kartou. Výhoda Uloženky spočívá v levnější dopravě a v možnosti vyzvednutí balíku na jejich pobočkách (pobočky Uloženky naleznete ZDE). Na vyzvednutí balíku máte 7 dnů. Na Uloženku můžeme zaslat jakoukoliv zásilku do hmotnosti 20 kg, délky 175 cm a obvodové délky 300 cm. Jako základní údaj na výdejním místě Uloženka uvádíte heslo, které obdržíte zprávou (e-mailem a SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Zásilka bude vydána osobě, která bude znát heslo.

OBECNÉ INFORMACE 

Zásilka Vám bude doručena do 48 hodin od data expedice o které budete vyrozuměni e-mailem. Pokud Vás řidič přepravní služby nezastihne doma, bude Vás kontaktovat telefonicky, proto nezapomeňte v objednávce uvést své telefonní číslo.

Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno bez zbytečného odkladu telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu +420 724 844 471 a sepsat s dopravcem zápis o škodě a tento do 24 hodin zaslat e-mailem (info@auto-doplnky.com) prodávajícímu.

Skrytou vadu zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě.

Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů doporučujeme kupujícímu s poškozenou zásilkou nemanipulovat a zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Pro kupujícího, který není spotřebitelem, platí povinnost překontrolovat stav zásilky dle výše uvedeného postupu, nejpozději do tří dnů od převzetí zboží. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem.

Hrazení poštovného při výměně zboží a vrácení zboží

Při výměně zboží z důvodů ležících na straně zákazníka, např. špatně zvolený typ vozu hradí poštovné zákazník. Do odesílané zásilky s vyměněným zbožím bude přiložena faktura na částku rovnající se výši poštovného (cena doběrečného). Zásilka bude zákazníkovi zaslána na dobírku.

Hrazení poštovného při reklamaci a oprávněné výměně zboží

Při reklamaci a oprávněné výměně zboží (výměna kus za kus / např. při poškození zboží / do 14 dní od doručení zásilky) platí náklady na odeslání zásilky zpět k prodejci prodejce a to pouze do výše částky, kterou za odeslání zásilky zaplatil prodejce.

Nejnovější články z blogu

Keramická sada na ochranu laku

Pokud hledáte to nejlepší na karoserii svého plechového miláčka, CERAMIC COATING CC 36 z řady Profiline je to nejlepší, co můžete svému autu dopřát. Sklovitá ochrana chrání lak před UV zářením, chemickým látkám, agresivním vlivům okolního prostředí, před posypovou solí a jiným nečistotám....

číst více

Problémy na STK, vysoké hodnoty emisí

Problémy na STK, vysoké hodnoty emisí, velká spotřeba a malý výkon motoru. Toto lze řešit tzv. dekarbonizací motorů, která se provádí osvědčenými přípravky americké firmy BG ... a to s garancí vrácení peněz. Všechny přípravky BG naleznete na našem eshopu ZDE.

číst více