facebook auto-doplnky.com

Bezpečnostní matice McGard M 12 x 1,25 (kuželové sedlo) - McGard 24154

  • Bezpečnostní matice McGard M 12 x 1,25 (kuželové sedlo) - McGard 24154
    Bezpečnostní matice McGard M 12 x 1,25 (kuželové sedlo) - McGard 24154

Bezpečnostní matice špičkové kvality - kuželové sedlo M 12 x 1,25, délka matice 32,5 mm, násada 21 mm 

  • Dostupnost: 1 - 5 dnů
  • Cena vč. DPH:

    890 Kč

Kód zboží: 24154 Záruka: 2 roky
Výrobce: McGard
Popis zboží

Bezpečnostní matice McGard M 12 x 1,25 (kuželové sedlo) - McGard 24154

Bezpečnostní matice špičkové kvality od německé firmy McGard.

Kuželové sedlo M 12 x 1,25 x délka matice 32,5 mm

Násada: 21 mm

Bezpečnostní šrouby a matice McGard se vyrábějí podle nejnovějších technologií a na základě požadavků automobilového průmyslu. Používá se výrobní metoda studeného vytlačování a odpovídá třídě pevnosti 10.9, ISO 989.

Pojistné šrouby a matice se montují ze dvou oddělených komponentů. Tím umožňuje vyrábět hlavy s extrémní tvrdostí 46 – 54 RC. Každý šroub je opatřen třemi vrstvami niklu a jednou vrstvou mikroporézního chromu zaručující vysokou odolnost proti korozi.

Každá sada obsahuje 17-ti místný bezpečnostní kód. Pomocí tohoto kódu se může zákazník zaregistrovat u výrobce McGard. V případě ztráty bezpečnostního klíče je možno získat u výrobce nový.

Proč zvolit při výběru právě matice McGard?

1. Osm různých velikostí klíče - McGard jako jediný výrobce používá 8 velikostí pro nástrčný klíč, které odpovídají originálnímu vybavení vozidel.

2. Uživatelsky přívětivé - díky přesnému zpracování se klíč snadno nasazuje a je stabilní, což snižuje riziko poškození klíče.

3. Jedinečná ochrana - počítačem generované klíčové vzory umožňují nekonečné množství kombinací. Konstrukce klíče prakticky znemožňuje povolení jiným nástrojem, než originálním klíčem.

4. Dokonalá antikorozní úprava - pojistné šrouby a matice jsou opatřeny třemi vrstvami niklu a jednou vrstvou mikroporézního chromu.

5. Použité materiály - šrouby a matice jsou z oceli vyráběné speciálně pro McGard. Je použita kalená a popouštěná ocel pro zajištění optimální hloubky tvrdosti (na rozdíl od cementování, což je jen povrchová ochrana).

6. Závity - závity šroubů a matic odolávají pevnosti v tahu 930 - 1100 M/mm2.

7. Dosedací plochy - McGard platí v oboru za standard. Přesnost zpracování dosedacích ploch převyšuje požadované normy o 30%.

a

Přihlášení
Široká nabídka produktů
na prodejně v Ostravě
Možnost osobního odběru
Zboží skladem zasíláme
na Slovensko do 48 hodin
Doručení zboží po ČR
do 24 hodin
Školený personál
s několika letou praxí
13 let tradice
na českém trhu
Garance vrácení zboží
do 14 dnů bez udání důvodu
Poštovné nad 2999,-
ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace