facebook auto-doplnky.com

Nákup na Slovensko

 

Objednávka zboží

 

Ceny na e-shopu jsou v českých korunách, konečná cena zásilky v eurech je vypočtena dle aktuálního kurzu ČNB v den expedice zásilky. Z tohoto důvodu se může cena zásilky v EUR mírně lišit v závislosti na výkyvech kurzu.

 

Poštovné

 

Cena přepravného dobírkou je 250,- (cca 10 EUR) - (platíte v EUR podle aktuálního kurzu na Slovensku)
Cena přepravného převodem je 200,- (cca 8 EUR) - (platíte v EUR podle aktuálního kurzu na Slovensku) - poplatky za převod hradí zákazník.

 

Způsoby platby

 

Dobírkou - zaplatíte řidiči přepravní služby při převzetí dobírky přímo v eurech

Převodem - platba na účet prodávajícího dopředu. Ceny výrobků jsou v CZK, přesnou částku v EUR Vám vypočítá Vaše banka dle aktuálního kurzu. 
 

Číslo bankovního účtu pro platby v EUR: 2400668121 / 2010 (FIO)
IBAN: CZ81 2010 0000 0024 0066 8121
SWIFT/BIC: FIOBCZPP

 

Nelze použít platbu Aura kartou nebo spotřebitelským úvěrem Cetelem, tento způsob platby je určen pouze pro občany České republiky.

 

Pro firmy

 

V případě, že nakupujete jako podnikatelský subjekt, jste registrovaný plátce DPH na Slovensku a splníte níže uvedené podmínky, bude Vám zboží fakturováno v Kč bez DPH. U nákupu při vyplňování objednávkového formuláře je třeba uvést platné DIČ.

V ostatních případech, jsou dodávky na Slovensko fakturovány v Kč s DPH.

 

Doprava

Přepravní společnost PPL ve spolupráci se zásilkovou službou DHL Express Slovakia na slovenské straně. Zásilka vám bude doručena do 48 hodin od data expedice, o které budete vyrozuměni e-mailem. Pokud vás řidič přepravní služby nezastihne doma, bude vás kontaktovat telefonicky, proto nezapomeňte v objednávce uvést své telefonní číslo.

Odběrné místo Uloženka

 
Široká nabídka produktů
na prodejně v Ostravě
Možnost osobního odběru
Zboží skladem zasíláme
na Slovensko do 48 hodin
Doručení zboží po ČR
do 24 hodin
Školený personál
s několika letou praxí
13 let tradice
na českém trhu
Garance vrácení zboží
do 14 dnů bez udání důvodu
Poštovné nad 2999,-
ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace